Domů » Recenze William Hinton 5 Cask Blend 3y [Jak chutná] – fakt hrozně, ale…

Recenze William Hinton 5 Cask Blend 3y [Jak chutná] – fakt hrozně, ale…

William Hinton 5 Cask Blend 3y

Tenhle Hinton žral v sudech po vině jiných destilátech. No, není to na něm moc znát. Rum starý 3 roky smíchaný z 5 rumů nemůže prostě chutnat jinak než jako slitky, ve kterých dominují tóny dřeva.. Jak to asi může chutnat.

William Hinton 5 Cask Blend 3y

William Hinton 5 Cask Blend 3 letý je méně známá rumová značka, která vyniká zajímavým zráním a chuťovým profilem. Jako 3letý rum nabízí svěží a dynamickou chuť, která může být obohacena procesem zrání v různých typech sudů. Tento blend může poskytovat unikátní kombinaci chutí, které jsou charakteristické pro rumovou kategorii. William Hinton 5 Cask Blend je vhodný pro ty, kteří chtějí objevovat nové a méně tradiční rumy.

William Hinton 3y
  • Země: Madeira
  • Palírna: William Hinton
  • Stáří: 3 roky
  • ABV: 45 %
  • Barva: Zlatá

Hodnocení

60 %

Cask blend neboli sudová směs je speciální edice rumu Madeira agricole vyrobená exkluzivně pro ročník 2023 adventního rumového kalendáře.

William Hinton 5 Cask Blend 3y

Dříve používané sudy daly tomuto rumu rozmanitou škálu chutí a vůní, které se promísily a harmonizovaly, aniž by přemohly jeho duši Agricola. Jenže mě to spíš přijde, že žádnou duši ani charakter nemá. Abych byl upřímný, tak jsem rád, že jsem tenhle rum měl z degustačního rumového kalendáře 2024, protože bych asi jinak litoval, kdybych si koupil celou jeho lahev.

Sladká vůně, ze které vystupují tóny vanilky a dřeva. V puse se z toho stane nic. Hned to vyprchá a nic nezanechá.


Pokud hledáte alternativu k William Hinton 5 Cask Blend 3 letý, můžete zvážit rumy jako Diplomático Reserva Exclusiva nebo Zacapa 23 Solera, Brugal 1888. Diplomático Reserva Exclusiva je známý svou hladkostí a komplexními tóny karamelu, ovoce a koření, zatímco Zacapa 23 nabízí bohaté a vyvážené chutě s nádechem vanilky, kávy a tropického ovoce. Obě tyto možnosti jsou vysoce ceněné pro svou kvalitu a komplexnost chuti.

Podobné příspěvky