Adventní kalendář alkohol – rum nebo whisky

Dospělí kluci a holky, kteří mají oblibu v dobrém alkoholu jako je rum nebo whisky, si musí občas udělat radost. Před Vánoci v adventní čas je k takové radosti příležitost hned 24x, ale jedině s alkoholovým adventním kalendářem, ve kterém může být rum nebo whisky. Nechte čokoládu dětem a ochutnejte každý den kvalitní alkohol.

Adventní kalendáře pro 2022

Rumový adventní kalendář 24 Days of Rum

24 parádních vzorků pečlivě vybraných rumů. Na každý prosincový den do Vánoc jeden. Všechny je zabalili do krásného balení a přidali k tomu 2 speciální rumové skleničky. Protože ve dvou se to lépe pije.

whisky kalendář

Whisky Kalendář 2022 24×0,04l + 1x sklo

Najdete tady cenami ověnčené whisky, jakými jsou třeba Penderyn Gold Single Malt Welsh Whisky Sherrywood nebo Bowmore Legend. Objevíte vůně a chutě těch méně známých, které se jen těžko shánějí. Zároveň si užijete klasiky všech klasik, třeba v podobě Glen Moray nebo Laphroaig. Skleničku získáte jako dárek, abyste si tuhle nadupanou sadu vychutnávali stylově. Užívejte!

Rumový kalendář
2022

rumový kalendář

Co je uvnitř: 24 kvalitních rumů z celého světa o objemu 0,02l.

Whisky kalendář
2022

Co je uvnitř: 24 pečlivě vybraných whisky s degustační sklenkou.

Jack Daniel’s kalendář

Co je uvnitř: 21 vzorků whiskey z palírny Jack Daniel’s + 3 dárky.

Kalendář Gold Cock

Co je uvnitř: 24 miniatur produktů Gold Cock. K dostání po celý rok.

Alkohol a adventní kalendář je vlastně skvělý nápad. Někdo tomu říká adventní kalendář pro muže, ale už přeci dávno víme, že dobrý alkohol mají rády i ženy. Je jedno, jakého jste pohlaví, víry nebo národnosti. Dobrý rum nebo whisky si můžete vychutnat po celý advent.

Rumový adventní kalendář 2022

Dvacet čtyřikrát budete moct otevřít adventní kalendář, kde se pod každým okénkem schovává jeden kvalitní rum. Takový kvalitní rumový kalendář ocení určitě každý, kdo zbožňuje dobrý rum. Asi možná proto jsou tyto kalendáře jedním z oblíbených dárků. Sice to není úplně dárek k Vánocům jako dárkové balení rumu, ale radost udělá každému stoprocentně.

Adventní kalendář rum: Co v něm najdete?

Každý rok se obsah kalendářů mění, aby byl jejich obsah vždy jedinečný. S jistotou víme, že v něm je 24 vzorků kvalitního rumu. Jeden vzorek má vždy objem 0,02l. Nejde o lecjaké rumy, ale o skutečně důkladně vybrané lahodné kousky z produkce různých palíren. K tomu jsou v balení 2 degustační sklenky. Loni se tak dalo pod okénky najít rumy jako Ron Canuto XO, Dictator 12y, Rum Nation Gran Reserva a třeba pod číslem 24 se skrýval Cihuatán Obsidiana z El Salvadoru. Stáří rumů a jejich doba zrání jsou různé, takže jde o pestrý degustační set. Možná by vás zajímala degustační sada rumů, která jde koupit po celý rok a ne pouze na Vánoce.

Adventní kalendář s whisky

Kalendář s 24 vzorky kvalitní whisky. To je věc, kterou asi neodmítne žádný z milovníků tohoto destilátu. V kalendáři se pod políčky skrývá 24 miniatur o objemu 0,04l. Každý vzorek je samozřejmě jiný, takže bude na 24 dní o degustační zábavu postaráno.

Whisky alkoholový adventní kalendář: Co je uvnitř?

Tak tady je nabídka a výběr trochu víc pestrá, což je ale dobře. V nabídce e-shopu Alkohol jsou totiž 3 různé adventní alkoholové kalendáře s whisky.

Ten první adventní kalendář je přímo od Alkohol.cz. V tom je 24 miniatur s degustační sklenkou. Určitě vás zajímá, co je tam za whisky. No můžu prozradit, že jde o pečlivě vybrané kousky z celého světa. Je tam zastoupení například palíren ze Skotska a Irska.

Další oblíbeným kalendářem je ten adventní kalendář Gold Cock, což je značka palírny Rudolf Jelínek. Gold Cock nemá tak líbivé balení, ale i když je to degustační kalendář, tak se dá využít i k adventu. Dobré je, že je k dostání po celý rok. Uvnitř je 24 miniatur produktů Gold Cock. Ty jsou rozdělené na dvě půlky 12 miniatur x 49,2% a 12 miniatur sudová síla. Všechny ty vzorky mají objem 0,02l. V balení jsou tedy zdejší kousky, co se dají označit jako česká whisky. Takže například Gold Cock 1995 SINGLE MALT WHISKY, Gold Cock 1999 SINGLE MALT WHISKY, Gold Cock 2016 SINGLE GRAIN WHISKY VIRGIN OAK, Gold Cock 1999 SINGLE MALT WHISKY RUM CASK FINISH a další.

Třetím kalendářem je ten od americké palírny Jack Daniel’s. Ten je asi jasnou volbou všech fanoušků této značky. Tento adventní kalendář se tváří jako obyčejný marketingový tahák, ale ve výsledku je jeho obsah vcelku uspokojivý. V balení kalendáře je asi jen 21 degustačních vzorků whisky z palírny Jack Daniel’s. Je tam samozřejmě klasický Jack, ale pak také prémiové kousky jako Gentleman nebo Single Barrel. Adventní kalendář má klasických 24 okýnek a pod třemi se skrývají tajné dárky jako vánoční překvapení. Nevím jestli je to všude stejné, ale já tam měl sklenku (panáka), barmanskou odměrku (plechový panák) a kovový přívěsek. Jestli hledáte přímo dárek, tak tipy na Jack Daniels dárkové balení je pro vás ideálním článkem.

4.7/5 - (19 hlasů)

Podobné příspěvky