Domů » Recenze Cihuatán Indigo 8y, když máte rádi sladký rum

Recenze Cihuatán Indigo 8y, když máte rádi sladký rum

Cihuatan Indigo 8y Recenze

Cihuatán Indigo 8y je jak láhev plná karamelově smetanových bonbónů se špetkou vanilky. Jemný sladký rum se špetkou dřevitosti je jako dezert ke kávě. Rozhodně zachutná milovníkům sladkých rumů. Jaký na mě udělal dojem a co od něj můžete čekat?

Cihuatán Indigo zachutná milovníkům sladkých rumů. Těm moc neholduju, ale tady mě udivuje ta chuť smetanových bonbónů Werther’s Original. Na zimní večery je to parádní mlsání v podobě 8letého rumu.

Dokonce zkousnu, že je sladký.

Moje hodnocení

Cihuatan Indigo 8y
  • Země: El Salvador
  • Palírna: Cihuatán
  • Stáří: 8 let
  • ABV: 40 %
  • Barva: Zlatá

Hodnocení

87 %

Cihuatan Indigo

Karamelovo-krémové bonbóny se pomalu rozplývají na jazyku. Kandované ovoce, vanilka a dřevo vše završují. Závěr je aromatický, ale rychle zmizí a nezbude po něm nic. Jen potřeba se ho znovu napít.

Jednoduchý dobrý rum pro začátečníky a milovníky sladkého rumu.

Cihuatan Indigo

Cihuatán Indigo 8letý rum z El Salvadoru může být srovnáván s jinými středoamerickými nebo karibskými rumy, které nabízejí bohatou a vyváženou chuť. Jeho profil může být podobný rumům jako Flor de Caña 7 nebo Diplomático Reserva, které také nabízejí harmonickou kombinaci sladkosti, kořenitosti a ovocných tónů. Tyto rumy jsou známé pro svou hladkost a komplexnost chuti, která je typická pro rumy z této oblasti.

Podobné příspěvky