Jack Daniel’s Tennessee Apple recenze jablečné whiskey

Jack Daniel's Tennessee Apple Recenze

V návaznosti na Tennessee Fire a Jack Daniel’s Honey, Jack Daniel’s pokračuje v trendu kombinování whiskey s likéry a svůj repertoár rozšiřuje o další ochucenou novinku. Tento hravý nápoj je přesně tím, co jste pod názvem Apple očekávali. Představujeme vám silně ochucenou směs whiskey Jack Daniel’s a šťavnatého jablečného likéru. Hlava destilátu Jack Daniel’s Jeff Arnett o tomto spojení chutí tvrdí, že to přesně odpovídá tomu, jako byste do whiskey hodili čerstvé jablko.

jack-daniels-apple-whiskey-recenze

Tato whiskey si na nic nehraje. Počínaje vůní. Připravte se na nezaměnitelný prvek, výraznou jablečnou vůni. Ta sice není 100 % přírodní, nedá se o ní ale říct, že by byla vyloženě umělá. Tak jako tak je autentická a s lehkým nádechem vanilky. Jablečný likér byl vyroben ze tří odrůd zelených jablek – Red Delicious, Granny Smith a McIntosh. V chuti je opět dominantní jablko, zjemňují ho tóny mandlí, medu a máslového popcornu. Stejně jako v klasické Tennessee i v Apple najdete lehce kouřovou a nasládlou chuť.

Podrobnosti a hodnocení whisky

  • Země: Amerika
  • Palírna: Jack Daniel’s
  • Stáří: 3 roky +
  • ABV: 35 %
  • Typ: Blended
  • Barva: Mahagonová

Naše hodnocení

73 %

Hodnocení čtenářů

3.9/5 - (44 hlasů)

Tato kombinace dala vzniknout nápoji lahodně sladkému a šťavnatému, který nemá obdoby. Již původní Jack Daniel’s platí za chuťově méně výraznou. V této kombinaci jde ještě o krok dál a téměř se chuti whiskey zbavuje. Za to vzniká něco nezvyklého a originálního. Sacharinový závěr se nese ve znamení karamelu. Přesněji řečeno karamelového jablka, které pomalu odezní.

Pokud jste vyznavači klasické whiskey, Apple Jack vás příliš neosloví. Pokud ale rádi zkoušíte nové věci, nebo máte nepřemožitelnou chuť na jablka a nevadí vám, že nejsou zrovna utržená ze stromu, tato lahev je přesně to pravé pro vás. 

Možná by vás mohlo zajímat: Jack Daniel’s dárkové balení

Jack Daniel’s Tennessee Apple recenze

Aroma

Výrazná vůně šťavnatého jablka, lehké tóny vanilky.

Chuť

Jablko s tóny mandlí, medu a máslového popcornu. Připravte se také na chuť klasické Tenesse – kouřovou a lehce nasládlou.

Dozvuk

Dozvuk odeznívá pomalu, ucítíte v něm především karamel a karamelové jablko.

Podobné příspěvky