Domů » Nejlepší dárkové balení Jack Daniel’s

Nejlepší dárkové balení Jack Daniel’s

dárkové balení Jack Daniels

Jack Daniel’s každoročně vytváří mnoho dárkových sad, kterými můžete potěšit milovníky whisky, ale také přímo fanoušky této značky. Fenomenální Tennessee whisky pozná každý podle originální a neotřelé lahvi. Pokud chcete něco víc a potřebujete dárek k narozeninám, k Vánocům nebo k jiné příležitosti, tak pak je tato whisky ideální volba. Jaká dárková balení připravil Jack Daniel’s pro rok 2024?

Dárkové balení Jack Daniel’s 5×0,05l GB

Toto je vlastně dárková sada průřezem produkce této legendární destilérky. V sadě najdete celkem 5 miniaturních lahví značky Jack Daniel’s. Co dobrého naleznete v této sadě? Klasickou Old No. 7, dvakrát filtrovanou Gentleman Jack, skořicově ohnivou Fire, lahodně medovou Jack Daniel’s Honey a prémiovou Single-barrel Select, kterou ocení každý fajnšmekr. Když nějaká značka udělá nějakou podobnou značku, tak často odbude ten celkový dojem a vsází pouze na obsah lahví. Tady tomu je jinak. Jack si dal záležet, takže všechny miniatury jsou věrnými kopiemi a zmenšeninami velkých lahví. Konečný pocit je z tohoto setu je vážně dost dobrý. Jinak to nemůžu nazvat.

Jack Daniel’s Family box 3×0,7l

Mohlo by se z názvu zdát, že je to dárkové balení Jacka Danielse pro celou rodinu, ale myslím si, že když tím někoho obdarujete, a zejména milovníka whisky, tak se asi nebude chtít s nikým dělit. Ne, to je samozřejmě nadsázka. Jack Daniel’s Family box obsahuje 3 lahve o objemu 0,7l. Celkem je to tedy 2,1 litru hodně kvalitní americké whisky. Na co se může obdarovaný těšit? Na klasickou Tennessee whisky Old No. 7, dvakrát filtrovanou Jack Daniel’s Gentleman Jack a skvostně silnou prémiovou 45% Jack Daniel’s Single Barrel.

Tip

Máte raději rum? Zkuste článek dárkové balení rumu, kde najdete spoustu zajímavých tipů na alkoholové dárky.

Jack Daniel’s Jukebox 0,7l 40% GB Old No.7.

Jack Daniel's Jukebox

Jack Daniel’s Jukebox je jedním z nejprodávanějších dárkových balení na světě. Lidé si to samozřejmě nekupují pouze jako dárek, ale i proto, že to jednak vypadá originálně, pak to vypadá dobře a nakonec to obsahuje klasickou whisky Jack Daniel’s No.7. S tom nejde udělat chybu nejspíš nikdy, protože ji znají i lidé, kteří whisky neholdují. Milovníci whisky ocení fakt, že v balení jukeboxu je whisky, na kterou je spoleh no a darující osoba se nemusí bát, že by s tímto Jackem někoho urazila nebo nedej bože nepotěšila. To asi nehrozí.

Jack Daniel’s Kytara 0,7l 40% GB Old No.7.

jack kytara

Jack Daniel’s Kytara je v podstatě to samé, co jukebox o kousek výš. Je to zase originální balení v hudebním stylu. Pro whiskaře a kytaristu je to nejspíš pravý dárek. V kytarovém futrálu najdete lahev legendární Old No.7. v jejím klasickém provedení s nejspíš s nejznámějším designem lahve a nezaměnitelnou černou etiketou.

Jack Daniel’s Gentleman Jack 0,7l 40% se 2 klasickými whiskovkami

jack-daniel-s-gentleman-jack

Gentleman Jack už je sám o sobě luxusní Tennessee whiskey, které se vyrábí z klasické No.7., která se ještě 2x přefiltruje. Tím vznikne jemná a dobře pitelná whiskey. Pro píšu whiskey místo whisky? Americká se prostě tak píše. Tento dárkový set tedy obsahuje luxusní lahev skvělé whiskey a k tomu dvě stylové sklenky na whisky. Dobrý e-shopý s alkoholem umí zařídit gravírování lahve, takže na ní můžete nechat vygravírovat i věnování, čímž vytvoříte vlastní originální lahev.

Jack Daniel’s No.7 s placatkou

jack a placatka

Jestli neznáte Jack Daniel’s No.7, což bych se tedy hodně divil, tak věřte, že je to jedna z nejznámějších whisky na světě. Je americká, takže je to whiskey. A je to sakra dobré pití. Tak dobré, že ho možná bude chtít obdarovaný nosit všude s sebou. No, pozor na alkoholismus. Placatka se může vždycky hodit, protože příležitost napít se dobré whisky se vždy nějaká najde.

Jack Daniel’s Single Barrel 0,7l 45% a sklenice

Co je vůbec Jack Daniel’s Single Barrel zač? Je to vylepšená verze klasické No.7. Určitě vás hned napadne otázka: v čem je lepší? Asi nejde říct, jestli je chuť Single Barrelu lepší. To bychom dost polemizovali na hraně, protože každý z nás má jiné chutě. Single Barrel má vyšší obsah alkoholu – 45 % a tahle whisky je stáčená s jednoho sudu. Označení sudu najdete na každé lahvi. Díky tomu by měla být chuť vyváženější a osobitější. Jack Daniel’s Single Barrel je luxusní jednosudová whisky a svůj luxus odráží i v jedinečně vybroušené lahvi, která bude ozdobou v každém baru.

Jack Daniel’s Honey + Retro Budík

Jack Daniel’s přichystá každý rok jedinečné dárky. Některé z nich jsou jen lehce poupravené, ale další jsou opravdové skvosty nebo limitované edice, která už další rok nekoupíte. Jack Daniel’s Honey + Retro Budík je prostě originální dárkové balení s budíkem v retro dyzajnu. Je to taková blbůstka, ale jako dárek potěší.

A čím dárkové balení doplnit?

TIP

Pokud chcete ještě nějakou drobnost, aby toho bylo při darování víc, tak pak je tady ještě jeden dárkový tip na závěr.

Jack Daniel’s Cola 0,33l 5%

Jack Daniel’s a Cola? No proč ne. Vychlazená cola s kapkou whisky. Obsah alkoholu této 0,33 l plechovky je 5 %. Já si myslí, že je to ale ideální maličkost, kterou se hodí přihodit do dárkového balíčku. Co myslíte?

Podobné příspěvky