Domů » Recenze Wild Tiger Rare Blend – může mít rum chuť tygra?

Recenze Wild Tiger Rare Blend – může mít rum chuť tygra?

Wild Tiger Recenze

Wild Tiger Rare Blend rum pochází z Indie a byl vytvořen v roce 2010 dvěma bratry, Gautom a Rajeshem. Chtěli vytvořit něco, co by reprezentovalo indickou kulturu a zároveň bylo jedinečné na celém světě. Je to nevýrazný rum, který mě překvapil svým aroma. Více v této recenzi.

Moje hodnocení

Wild Tiger Rare Blend Rum
  • Země: Indie
  • Palírna: Admiral Rodney
  • Stáří: 8 let
  • ABV: 40 %
  • Barva: Karamelová

Hodnocení

64%

Jak chutná Wild Tiger Rare Blend

Nevýrazný rum, který mě překvapil svým aroma. Na první přivonění jsou cítit bonbony, když se ale rumu více věnujete, tak jsou cítit jemné máslové tóny. Po krátké době mi aroma připomíná sušenky Custard cream. Nevoní to vůbec špatně. Ale to je asi všechno.

Wild Tiger Rum Barva

Abych řekl pravdu, tak než jsem rum ochutnal, četl jsem si nějaká reference, které slibovaly chuť kardamomu a hřebíčku. Tu jsem v ochutnávce nedostal.

V chuti je cítit převážně vanilka, která se rychle rozplyne. V krátké nahořklém dozvuku jsou trochu cítit mandle a lehká dřevitost… Není to špatné, ale celou láhev bych si nekoupil.

Výroba Wild Tiger Rare Blend rumu

Wild Tiger Rare Blend rum je vyráběn pomocí tradičních postupů z kvalitního třtinového cukru, který se pěstuje v jižní Indii. Tento cukr se fermentuje a destiluje ve měděných kotlech. Poté rum zraje v dubových sudech po dobu minimálně dvou let, což mu dodává jemnou chuť a vůni. Po dokončení zrání je Wild Tiger Rare Blend rum ručně lahvován.

Různá použití Wild Tiger Rare Blend rumu

Wild Tiger Rare Blend rum není ideální pro samostatnou konzumaci, ale také se může použít k přípravě různých koktejlů. Díky jeho silné a kořeněné chuti se hodí zejména pro přípravu rumových nápojů jako rum s colou. A to nevtipkuju.

Podobné příspěvky