Winehouse.cz představení e-shopu s alkoholem

Winehouse.cz je internetový obchod s vínem, alkoholem, ale i s nealkoholickými nápoji a delikatesami. A když už píšu o vínu, tak mi to nedá, abych nezmínil, že si zde můžete koupit i lednice na víno a příslušenství jako jsou sklenice, karafy a další věci.

Sortiment e-shopu

Sortiment obchodu už jsem tak nějak naznačil v samotném úvodu článku. Z názvu obchodu vyplývá, že jednou z TOP kategorií tohoto e-shopu bude víno. Určitě budete překvapení filtrováním kategorie Víno, díky kterému můžete vyhledat víno podle různých vlastností jako barva, odrůda, jaskost, ale třeba i podle obsahu cukru. No a v nabídce nechybí česká a moravská vína, ale ani zahraniční vína z téměř celého světa.

winehouse kategorie víno

Winehouse.cz není jen o víně. Tento článek čtete na WhiskyaRum.cz, takže mě samozřejmě nejvíc zajímá nabídka těchto destilátů. 

Whisky a rum 

E-shop prodává osvědčené značky rumů (takzvaných běžných rumů) a v nabídce můžete najít i prémiové rumy z různých částí Karibiku jako je třeba Kuba, Jamajka a Guatemala. Docela mě překvapilo, že mezi jedny z nejprodávanějších rumů na Winehouse.cz se zařadil například Appleton Estate Rare 12y. To je poměrně dobrý, ale málo známý dvanáctiletý rum.

Rum sice mezi zákazníky neskutečně frčí, ale já jsem spíš milovníkem dobré whisky. Té má tento obchod s alkoholem širokou nabídku. Zaujalo mě, že je na 2. místě v prodejnosti kouřová whisky Ardbeg 10 ze skotska. To je totiž osvědčená kvalitní whisky za super peníze, kterou ale kupují spíše fajšmekři.

V nabídce tak nechybí asi nic, na co byste mohli mít chuť. A pokud nevíte, na co máte chuť, tak zkuste kategorii Degustační sady, kde si můžete pořídit miniatury alkoholu v pěkných baleních, které mohou být skvělým dárkem.

TIP: E-shop nabízí nespočet kvalitních vín, nás ale nejvíce uchvátilo portské víno a můžeme s klidem říci, že lahve prodávající na webu winehouse.cz jsou ty nejlepší portská vína, které můžeme na našem trhu zakoupit.

Jak je to s dopravou?

V současné době doručuje Winehouse.cz přes dopravce PPL, Uloženka a Messenger. Podle dopravců se liší cena dopravy. Cenu dopravy pak navyšuje také počet objednaných lahví alkoholu. V současné době tak stojí doprava až 6 lahví přes Uloženku 109 Kč, ale například u PPL se balíky dělí na menší a větší. Menší balík pojme 3 lahve a cena dopravy je 109 Kč. Větší balík je do 6 lahví a dopravné je v tomto případě 145 Kč. Stejné ceny platí v případě PPL i při doručení na Slovensko.

Výdejní místa v Praze:

Winehouse.cz má po Praze celkem 3 výdejní místa pro osobní odběr objednávek.

  1. Večerka Otava, Chemická 954, 14828 Praha 4
  2. Stojkagroup.cz, Velflíkova 1428/4, 1160 00 Praha 6 – Dejvice
  3. Koktejlový bar Fermé, Lucemburská 11, 13000 Praha 3

Hodnocení, zkušenosti a recenze Winehouse.cz

Zákazníci, kteří v obchodě nakoupili si nejvíce pochvalují rychlost vyřízení objednávky, také širokou nabídku produktů a hlavně kvalitní vína. Sortiment Winehouse.cz musím také určitě pochválit, protože se zde dají k alkoholu objednat výborné delikatesy jako jsou třeba paštiky nebo foie gras. To není tak úplně obvyklý sortiment obchodů s alkoholem.

Winehouse na Heureka.cz
Hodnocení Winehouse. Zdroj: Heureka

Dle počtů recenzí a celkového uživatelského hodnocení je jasné, že se člověk nákupu na Winehouse.cz nemusí ničeho obávat. Opravdových špatných zkušeností s tímto e-shopem je mizivé minimum.

Podobné příspěvky