RECENZE: BESTDRINK– E-shop (nejen) s kvalitním rumem, whisky a koňaky 

Bestdrink Recenze

Přestože při nákupu alkoholu dávám přednost velkým, ověřeným e-shopům, čas od času zamířím i do nějaké té méně „profláknuté“ online prodejny. Takovým případem je i e-shop Best Drink, který sice nepatří mezi nejznámější, ale řada pozitivních recenzí i pěkně zpracovaná webová stránka mě přiměly mu dát šanci. V dnešní recenzi se s vámi podělím o své dojmy nejen ze sortimentu, ale také kvality služeb, komunikace či dopravy. 

O e-shopu BestDrink.cz

Bestdrin Hlavni Strana Obchodu
U BESTDRINK se v alkoholu vyznají a to se mi líbí. Prodej alkoholu jim jde.

Krátké zapátrání na stránkách e-shopu mi prozradilo, že se může pochlubit poměrně dlouhou historií. Společnost distribuující destiláty byla založena už v roce 2005, tedy před více než sedmnácti lety. A jak se dalo předpokládat, dlouhé zkušenosti v oboru se bezpochyby promítly do nabídky i e-shopy i doprovodného blogu, na kterém najdete spoustu praktických rad i tipů pro nákup i výběr všech možných destilátů. Zároveň je z něj zřejmé, že e-shop Best Drink je cílen primárně na milovníky dobré whisky, případně také rumu či koňaků. 

Za čím vyrazit na BestDrink?

Kromě častých témat na blogu o zaměření prodejny napovídá už samotný sortiment. V něm narazíte primárně právě na destiláty v podobě whisky, rumu či brandy a koňaků. Zatímco mezi rumy na vás čeká přes 420 položek, v případě whisky je to kolem 300. O nic chudší však není ani nabídka dalších destilátů, jako jsou giny, vodky, likéry, absinty, tequily či dokonce ovocné pálenky. Na své si přijdou i milovníci dobrého vína – kromě dvě stě položek v kategorii vín na e-shopu najdete také pěknou řádku šumivých vín

Bestdrink Sortiment

Ocenit musím také bohatou nabídku adventních kalendářů s alkoholem jako rumový adventní kalendář, dárkové bedny, XXL lahve či naopak minibalení (miniatury alkoholu). A pokud si nevíte rady s výběrem lahve rumu jako dárku, jistě vás potěší kategorie Dárek pro muže a Dárek pro ženy, ve kterých najdete tipy na vhodný alkohol jako dárek.

Kamenná prodejna s bohatou nabídkou

Bestdrink Kamenna Prodejna

Pokud bydlíte v Praze a okolí, vyrazit můžete také do kamenné prodejny. Ta má skladem 10 000 lahví, což je rozhodně impozantní číslo. Kromě dobře zásobeného skladu je navíc nespornou výhodou možnost osobního vyzvednutí právě na kamenné prodejně. 

Podívejte se na moje srovnání nejlepších prodejen alkoholu.

Výhodné ceny a slevové akce

Pokud mě při online nakupování něco umí skutečně potěšit, pak nejrůznější slevové akce a věrnostní program, který se při častějších nákupech rozhodně vyplatí. Best Drink nabídne oboje. Po registraci se dostanete do sekce tzv. BEST DRINK CLUBU, který umožňuje nakupovat alkohol za zvýhodněné ceny, případně také získat dárek či vzorek alkoholu zdarma. 

Bestdrink Vyprodej
Slevové akce a výprodeje jsou u BESTDRINK vážně výrazné.

Zároveň za každý nakoupený produkt získáte věrnostní body, které lze využít při dalším nákupu. Za každých pět korun získáte jeden bod a za každých 1000 bodů slevu 120 Kč. Pro ty, kterým se nechce počítat: pokud na e-shopu necháte 5000 Kč, z dalšího nákupu se vám odečte příjemných 120 Kč. To už v kombinaci s věrnostními slevami rozhodně potěší. V případě, že se hodláte na e-shop vracet, registraci jednoznačně doporučuji. 

Doprava, platba a doručení

Jelikož na kamennou prodejnu se jen tak nedostanu, hodnotit můžu především doručení. K dispozici je doprava kurýrem za 129 Kč, případně vyzvednutí na odběrném místě DPD za 99 Kč. Alternativou je pak Zásilkovna za 115 Kč či Messenger za 165 Kč. U objednávek nad 5000 Kč je doprava zdarma. Platit lze prakticky všemi způsoby včetně dobírky.

Co se týká zabalení, to je opravdu pečlivé. Lahve mi přišly nejen v pevné kartonové krabici, ale především dobře zabalené v bublinkové folii. 

Podrobnosti

Bestdrink Cz Logo 1
  • Web: www.bestdrink.cz
  • Čím vyniká: Obrovská nabídka alko a nealko nápojů
  • Doprava zdarma: od 5000 Kč
  • Adresa: Náchodská 2548/77, Praha 9

Moje hodnocení e-shopu

Pokud hledáte e-shop s poměrně bohatou nabídkou a zároveň příznivými cenami, Best Drink vás nezklame. Plusové body musím udělit jak za věrnostní program a rychlou a bezproblémovou komunikaci, tak opravdu přehledné kategorie e-shopu, díky kterým vmžiku najdete přesně to, co hledáte. A pokud bydlíte poblíž kamenné prodejny v Horních Počernicích v Praze, je Best Drink jednoznačnou volbou. 

Podobné příspěvky